Продукція > VIKING > CL02ST1N8-S
CL02ST1N8-S
CL02ST1N8-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 1.8nH; 300mA; R: 100mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 1.8nH
Resistance: 0.1Ω
Operating current: 0.3A
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6GHz
Case - mm: 1005
Type of inductor: ceramic
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 1.8nH; 300mA; R: 100mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 1.8nH, Resistance: 0.1Ω, Operating current: 0.3A, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 6GHz, Case - mm: 1005, Type of inductor: ceramic.