Продукція > VIKING > CL02ST2N7-S
CL02ST2N7-S
CL02ST2N7-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 2.7nH; 300mA; R: 200mΩ
Case - mm: 1005
Resistance: 0.2Ω
Inductance: 2.7nH
Operating current: 0.3A
Test frequency: 100MHz
Resonant frequency: 6GHz
Type of inductor: ceramic
на замовлення 2200 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 2.7nH; 300mA; R: 200mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.2Ω, Inductance: 2.7nH, Operating current: 0.3A, Test frequency: 100MHz, Resonant frequency: 6GHz, Type of inductor: ceramic.