CL03B103KP3NNND
CL03B103KP3NNND Samsung Electro-Mechanics
CL03B103KP3NNND.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF+/-10% 10V X7R 0 0201
на замовлення 45963 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03B103KP3NNND CL03B103KP3NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03B103KP3NNND.jsp Description: CAP CER 10000PF 10V X7R 0201