CL03C0R8CA3GNNC
CL03C0R8CA3GNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03C0R8CA3GNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.8 pF.