CL10A105KA5LNNC
CL10A105KA5LNNC Samsung Electro-Mechanics
CL10A105KA5LNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 1 µF.