CL10A475MP5LNNC
CL10A475MP5LNNC Samsung Electro-Mechanics
CL10A475MP5LNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A475MP5LNNC CL10A475MP5LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A475MP5LNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF