CL10B102KB8WPNL
CL10B102KB8WPNL Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KB8WPNL CL10B102KB8WPNL Виробник : Samsung Electro-Mechanics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF0.150V X7R 1608 A 0603