CL31A107MPKNNWE
CL31A107MPKNNWE Samsung Electro-Mechanics
Samsung_SpecSheet_CL31A107MPKNNW.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100.0uF +/-20% 10V X5R 1206
на замовлення 27041 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100uF; 10VDC; X5R; ±20%; SMD; 1206; H: 1.8mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...85°C, Manufacturer series: standard, Body dimensions: 3.2x1.6mm, Height: 1.8mm, Dielectric: X5R, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A107MPKNNWE Виробник : SAMSUNG Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100uF; 10VDC; X5R; ±20%; SMD; 1206; H: 1.8mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...85°C
Manufacturer series: standard
Body dimensions: 3.2x1.6mm
Height: 1.8mm