CL31A476MQHNNNF
CL31A476MQHNNNF Samsung Electro-Mechanics
CL31A476MQHNNNF_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47uF+/-20% 6.3V X5R 1206
на замовлення 76256 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A476MQHNNNF CL31A476MQHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A476MQHNNNF_Spec.pdf Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 47 µF