CL31B104KBCWPNF Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.1 µF.