CL8.4VDC-5A -AS
CL8.4VDC-5A -AS CELLEVIA POWER
CL8.4VDC-5A_EN.pdf
Виробник: CELLEVIA POWER
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 5A; Usup: 230VAC
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: Li-Ion
Max. charging current: 5A
Protection: over current OCP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 230V AC
Charging voltage: 8.4V
Kind of output connector: 5,5/2,5
Application: battery packs
Dimensions: 115.5x52x32.5mm
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 5A; Usup: 230VAC, Type of charger: for rechargeable batteries, Kind of rechargeable battery: Li-Ion, Max. charging current: 5A, Protection: over current OCP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 230V AC, Charging voltage: 8.4V, Kind of output connector: 5,5/2,5, Application: battery packs, Dimensions: 115.5x52x32.5mm.