CLD-12012-T2-EB
CLD-12012-T2-EB CELLEVIA POWER
CLD-12012-T2-EB.pdf
Виробник: CELLEVIA POWER
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 12VDC; 10A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 10A
Power: 0.12kW
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 168x62x37mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Length of output cable: 1m
Efficiency: 86%
Connector variant: straight
Polarisation: positive inner pin
Manufacturer series: CLD-EB
Operating temperature: 0...40°C
Operating modes: constant voltage
Power lead length: 1m
Kit contents: without power cable
Kind of input connector: IEC C8
на замовлення 118 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 12VDC; 10A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: desktop; mains, Output voltage: 12V DC, Maximum output current: 10A, Power: 0.12kW, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 168x62x37mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Length of output cable: 1m, Efficiency: 86%, Connector variant: straight, Polarisation: positive inner pin, Manufacturer series: CLD-EB, Operating temperature: 0...40°C, Operating modes: constant voltage, Power lead length: 1m, Kit contents: without power cable, Kind of input connector: IEC C8.