Продукція > CELLEVIA POWER > CLD-12024-T2-E25
CLD-12024-T2-E25
CLD-12024-T2-E25 CELLEVIA POWER
CLD-12024-T2-E25.pdf
Виробник: CELLEVIA POWER
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,5; 120W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 5A
Kind of output connector: 5,5/2,5
Power: 0.12kW
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: with power cable
Length of output cable: 1m
Body dimensions: 170x65x40mm
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating modes: constant voltage
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Operating temperature: 0...40°C
Power lead length: 1m
Efficiency: 85%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Manufacturer series: CLD-E
Kind of input connector: IEC C8
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,5; 120W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 5A, Kind of output connector: 5,5/2,5, Power: 0.12kW, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: with power cable, Length of output cable: 1m, Body dimensions: 170x65x40mm, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating modes: constant voltage, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Operating temperature: 0...40°C, Power lead length: 1m, Efficiency: 85%, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Manufacturer series: CLD-E, Kind of input connector: IEC C8.