Продукція > TDK > CLF12555T-101M
CLF12555T-101M
CLF12555T-101M TDK
inductor_commercial_power_clf_en-355372.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-101M
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLF12555T-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF12555T-101M CLF12555T-101M Виробник : TDK Corporation CLF12555_Type.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.3A 190 MOHM
товару немає в наявності