Продукція > CLF > CLF1G0035-100.112
CLF1G0035-100.112
Виробник:
на замовлення 14 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 50V SOT467C, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-467C, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 3GHz, Power - Output: 100W, Gain: 12dB, Technology: GaN HEMT, Supplier Device Package: SOT467C, Voltage - Rated: 150 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 330 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLF1G0035-100,112 CLF1G0035-100,112 Виробник : Ampleon USA Inc. CLF1G0035-100_1G0035S-100.pdf Description: RF MOSFET GAN HEMT 50V SOT467C
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-467C
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 3GHz
Power - Output: 100W
Gain: 12dB
Technology: GaN HEMT
Supplier Device Package: SOT467C
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 330 mA