CLG-150-20
CLG-150-20 MEAN WELL
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 150W 20V 7.5A IP67 rated W/cable
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-20 CLG-150-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-20V 7.5A