CLG-150-20A
CLG-150-20A MEAN WELL
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 150W 20V 7.5A
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-20V 7.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 7.5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції CLG-150-20A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-20A CLG-150-20A Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-20V 7.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.80" L x 2.68" W x 1.53" H (198.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 7.5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV