CLG-150-20C
CLG-150-20C MEAN WELL
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 150W 20V 7.5A TERMINAL BLOCK
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-20C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-20C CLG-150-20C Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-20V 7.5A