CLG-150-24A
CLG-150-24A MEAN WELL USA Inc.
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 6.3A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-24A CLG-150-24A Виробник : MEAN WELL CLG-150-spec.pdf LED Power Supplies 151.2W 24V 6.3A