CLG-150-24C
CLG-150-24C MEAN WELL
CLG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 151.2W 24V 6.3A TERMINAL BLOCK
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-24C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-24C CLG-150-24C Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 6.3A