CLG-150-36A
CLG-150-36A MEAN WELL USA Inc.
CLG-150-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 27-36V 4.2A
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-36A CLG-150-36A Виробник : MEAN WELL CLG-150-SPEC.PDF LED Power Supplies 151.2W 36V 4.2A