CLG-150-36C
CLG-150-36C MEAN WELL
CLG-150-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 151.2W 36V 4.2A TERMINAL BLOCK
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CLG-150-36C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLG-150-36C CLG-150-36C Виробник : MEAN WELL USA Inc. CLG-150-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 27-36V 4.2A