Продукція > YAGEO > CLH2012T-22NJ-N
CLH2012T-22NJ-N
CLH2012T-22NJ-N Yageo
inductors_multilayer_clh_2010.pdf
Виробник: Yageo
Inductor RF Chip Multi-Layer 0.022uH 5% 100MHz 15Q-Factor Ceramic 0.3A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук