Продукція > LEDQUANT > CLHB-LF-13540
CLHB-LF-13540
CLHB-LF-13540 LEDQuant
CLHB-LF-135.pdf?4508040119340737572
Виробник: LEDQuant
Description: LED NEUT WHT RECT 4000K 135W 2'
Features: Dimming - WhiteLight
Packaging: Bulk
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 603.25mm L x 438.15mm W
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC
Height: 92.08mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.13A
Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 18630lm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED NEUT WHT RECT 4000K 135W 2', Features: Dimming - WhiteLight, Packaging: Bulk, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 603.25mm L x 438.15mm W, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC, Height: 92.08mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.13A, Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 18630lm, Part Status: Active.