Продукція > LEDQUANT > CLHB-LF-17840
CLHB-LF-17840
CLHB-LF-17840 LEDQuant
CLHB-LF-178.pdf?4508040119340737572
Виробник: LEDQuant
Description: LED NEUT WHT RECT 4000K 178W
Features: Dimming - WhiteLight
Packaging: Bulk
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 1165.23mm L x 320.68mm W
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC
Height: 92.08mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.48A
Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 24564lm
Написати відгук
Description: LED NEUT WHT RECT 4000K 178W, Features: Dimming - WhiteLight, Packaging: Bulk, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 1165.23mm L x 320.68mm W, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC, Height: 92.08mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.48A, Lumens/Watt @ Current - Test: 138 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 24564lm, Part Status: Active.