Продукція > LEDQUANT > CLHB-LF-32050
CLHB-LF-32050
CLHB-LF-32050 LEDQuant
CLHB-LF-320.pdf?4508040119340737572
Виробник: LEDQuant
Description: LED COOL WHT RECT 5000K 320W 4'
Features: Dimming - WhiteLight
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Size / Dimension: 1165.23mm L x 438.15mm W
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC
Height: 92.08mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.68A
Lumens/Watt @ Current - Test: 140 lm/W
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 44940lm
Написати відгук
Description: LED COOL WHT RECT 5000K 320W 4', Features: Dimming - WhiteLight, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Size / Dimension: 1165.23mm L x 438.15mm W, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC, Height: 92.08mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.68A, Lumens/Watt @ Current - Test: 140 lm/W, CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 44940lm, Part Status: Active.