Продукція > LEDQUANT > CLHB-RD-20040
CLHB-RD-20040
CLHB-RD-20040 LEDQuant
CLHB-RD-200_240.pdf?10711634992693379623
Виробник: LEDQuant
Description: LED NEUT WHT ROUND 4000K 200W
Features: Dimming - WhiteLight
Packaging: Bulk
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 349.25mm Dia
Configuration: Round, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC
Height: 198.44mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.64A
Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 24816lm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED NEUT WHT ROUND 4000K 200W, Features: Dimming - WhiteLight, Packaging: Bulk, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 349.25mm Dia, Configuration: Round, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC, Height: 198.44mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.64A, Lumens/Watt @ Current - Test: 126 lm/W, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 24816lm.