CLI100-12
CLI100-12 Canbat Technologies Inc.
CLI100-12.pdf
Виробник: Canbat Technologies Inc.
Description: BATTERY LITHIUM 12.8V 100AH 12V
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 12V
Capacity: 100Ah
Size / Dimension: 12.09" L x 6.65" W x 8.31" H (307.0mm x 169.0mm x 211.0mm)
Termination Style: Bolt, M8
Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12.8 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 12.8V 100AH 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 12V, Capacity: 100Ah, Size / Dimension: 12.09" L x 6.65" W x 8.31" H (307.0mm x 169.0mm x 211.0mm), Termination Style: Bolt, M8, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 12.8 V.