CLI120-48
CLI120-48 Canbat Technologies Inc.
CLI120-48.pdf
Виробник: Canbat Technologies Inc.
Description: 48V 120AH LITHIUM BATTERY (LIFEP
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 48V
Capacity: 120Ah
Size / Dimension: 18.31" L x 8.66" W x 26.97" H (465.0mm x 220.1mm x 685.0mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 51.2 V
Написати відгук
Description: 48V 120AH LITHIUM BATTERY (LIFEP, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 48V, Capacity: 120Ah, Size / Dimension: 18.31" L x 8.66" W x 26.97" H (465.0mm x 220.1mm x 685.0mm), Termination Style: Bolt, M8, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 51.2 V.