CLI150-12LT
CLI150-12LT Canbat Technologies Inc.
CLI150-12LT.pdf
Виробник: Canbat Technologies Inc.
Description: BATTERY LITHIUM 12.8V 150AH 12V
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 12V
Capacity: 150Ah
Size / Dimension: 19.06" L x 6.69" W x 9.65" H (484.0mm x 170.0mm x 245.0mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12.8 V
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 12.8V 150AH 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 12V, Capacity: 150Ah, Size / Dimension: 19.06" L x 6.69" W x 9.65" H (484.0mm x 170.0mm x 245.0mm), Termination Style: Bolt, M8, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 12.8 V.