CLI150-24
CLI150-24 Canbat Technologies Inc.
CLI150-24.pdf
Виробник: Canbat Technologies Inc.
Description: 24V 150AH LITHIUM BATTERY (LIFEP
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 24V
Capacity: 150Ah
Size / Dimension: 20.39" L x 10.67" W x 8.74" H (518.0mm x 271.0mm x 222.0mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 25.6 V
Написати відгук
Description: 24V 150AH LITHIUM BATTERY (LIFEP, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 24V, Capacity: 150Ah, Size / Dimension: 20.39" L x 10.67" W x 8.74" H (518.0mm x 271.0mm x 222.0mm), Termination Style: Bolt, M8, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 25.6 V.