CLI300-12
CLI300-12 Canbat Technologies Inc.
CLI300-12.pdf
Виробник: Canbat Technologies Inc.
Description: 12V 300AH LITHIUM BATTERY (LIFEP
Packaging: Tape & Box (TB)
Battery Cell Size: 12V
Capacity: 300Ah
Size / Dimension: 20.47" L x 10.59" W x 8.74" H (520.0mm x 269.0mm x 222.0mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12.8 V
Написати відгук
Description: 12V 300AH LITHIUM BATTERY (LIFEP, Packaging: Tape & Box (TB), Battery Cell Size: 12V, Capacity: 300Ah, Size / Dimension: 20.47" L x 10.59" W x 8.74" H (520.0mm x 269.0mm x 222.0mm), Termination Style: Bolt, M8, Battery Chemistry: Lithium Iron Phosphate, Part Status: Active, Voltage - Rated: 12.8 V.