CLINK3V48BT-133 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fds90cr486
Виробник: Texas Instruments
Packaging: Box
Function: Serializer, Deserializer (SerDes)
Type: Interface
Contents: Board(s), Cable(s)
Supplied Contents: Board(s), Cable(s)
Primary Attributes: Serializes 48 LVCMOS/LVTTL to 8 LVDS, 66 ~ 133MHz