CLLD11X7R0J684M
CLLD11X7R0J684M TDK Corporation
CLL%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.68 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.68 µF.