Продукція > TDK CORPORATION > CLLE1AX7R0J474M050AC
CLLE1AX7R0J474M050AC
CLLE1AX7R0J474M050AC TDK Corporation
CLL%20Series_Commercial_Rev2014.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLLE1AX7R0J474M050AC CLLE1AX7R0J474M050AC Виробник : TDK e4163_cll-11170.pdf Capacitor Arrays & Networks 0.47uF 6.3volts 20%