Продукція > LEDQUANT > CLMAL-10050-TR
CLMAL-10050-TR
CLMAL-10050-TR LEDQuant
CLMAL-80-100-140.pdf?13579134670490906661
Виробник: LEDQuant
Description: LED MOD COOL WHT RECT 5000K 100W
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Size / Dimension: 320.68mm L x 269.88mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC
Height: 69.85mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 840mA
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD COOL WHT RECT 5000K 100W, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Size / Dimension: 320.68mm L x 269.88mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 198.5VAC, Height: 69.85mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 840mA, CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Part Status: Active.