CLQ61NP-2R7NC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.25A 88 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук