CLQ61NP-3R9NC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 1.05A 115 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук