Продукція > CUI DEVICES > CLS0231MA3E-L152
CLS0231MA3E-L152
CLS0231MA3E-L152 CUI Devices
cls0231ma3e-l152-1309187.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 23 mm round, 3.6 mm deep, mylar, Nd-Fe-B, 200 mW, 32 , 680 Hz, 152 mm wire leads
на замовлення 1824 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 84DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 680Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Obsolete, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 400 mW, Power - Rated: 200 mW, Frequency Range: 680 Hz ~ 7 kHz, Efficiency - dBA: 84.00, Efficiency - Testing: 200mW/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CLS0231MA3E-L152 CLS0231MA3E-L152 Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cls0231ma3e-l152.pdf Description: SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 84DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 680Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 400 mW
Power - Rated: 200 mW
Frequency Range: 680 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA: 84.00
Efficiency - Testing: 200mW/500mm