CLS4D11-220NC Sumida America Components Inc.
CLS4D11.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 400MA 710MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 710mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 400 mA