CM02CG1R0B25AH
CM02CG1R0B25AH KYOCERA AVX Components
cm_series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 01005 125°C T/R
на замовлення 60000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E1R0BH NEW GLOBAL PN 25V 1pF C0 A 581-KGM02ACG1E1R0BH.
Інші пропозиції CM02CG1R0B25AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM02CG1R0B25AH CM02CG1R0B25AH Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM02ACG1E1R0BH NEW GLOBAL PN 25V 1pF C0 A 581-KGM02ACG1E1R0BH