Продукція > KYOCERA AVX > CM03X6S225M06AH
CM03X6S225M06AH
CM03X6S225M06AH KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SMD MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2.2 µF.