Продукція > KYOCERA AVX > CM03X7R681K16AH
CM03X7R681K16AH
CM03X7R681K16AH KYOCERA AVX
478_CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 680PF 4V X7R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 4V X7R 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM03X7R681K16AH CM03X7R681K16AH Виробник : Kyocera AVX cm_e-465161.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 680pF X7R CM03 10% Tol