Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R106M06AH
CM05X5R106M06AH KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SMD MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 10 µF.