Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R475M25AH
CM05X5R475M25AH
CM05X5R475M25AH Kyocera AVX
KYOCERA_CM105.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7uF X5R 0402 2 mm Pitch 20%
на замовлення 46695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук