CM21-V7UF540000000
CM21-V7UF540000000 Rishabh Instruments
RISHCON_CA_CV_TRMS_DATASHEET_REV_D(WITH_LOWER_AUX).pdf
Виробник: Rishabh Instruments
Description: VOLTAGE TRANSDUCER 0-400V 2-10MA
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Output: 2 ~ 10mA
Type: Voltage Transducer
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24 ~ 60VAC/DC
Response Time: 250ms
Approval Agency: CE, UL
Input Range: 0 ~ 400VAC