CM23-1.9-01AC
CM23-1.9-01AC Marlow Industries, Inc.
CM2319.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 8.18X6.02X1.65MM
Packaging: Tray
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides)
Size / Dimension: Rectangular - 8.18mm L x 6.02mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.65mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 3.4W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 2.8 V
Resistance: 1.23 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 8.18X6.02X1.65MM, Packaging: Tray, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides), Size / Dimension: Rectangular - 8.18mm L x 6.02mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 1.65mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 3.4W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 2.8 V, Resistance: 1.23 Ohms, Number of Stages: 1.