CM23-1.9-07AC
CM23-1.9-07AC Marlow Industries, Inc.
CM23-1.9.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 8.18X6.02X1.65MM
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned)
Packaging: Tray
Size / Dimension: Rectangular - 8.18mm L x 6.02mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.65mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 3.4W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 2.8 V
Resistance: 1.23 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: TEM 8.18X6.02X1.65MM, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned), Packaging: Tray, Size / Dimension: Rectangular - 8.18mm L x 6.02mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 1.65mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 3.4W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 2.8 V, Resistance: 1.23 Ohms, Number of Stages: 1.