CM29-1.9-04AC
CM29-1.9-04AC Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 10.2X6.02X1.68MM
Packaging: Tray
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned)
Size / Dimension: Rectangular - 10.20mm L x 6.02mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.68mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 4.3W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 3.5 V
Resistance: 1.54 Ohms
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
на замовлення 435 шт:
Написати відгук
Description: TEM 10.2X6.02X1.68MM, Packaging: Tray, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides Pre-Tinned), Size / Dimension: Rectangular - 10.20mm L x 6.02mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 1.68mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 4.3W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 3.5 V, Resistance: 1.54 Ohms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).