CM30-1.9-01AC
CM30-1.9-01AC Marlow Industries, Inc.
cm30_1_9.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 10.3X6.2X1.65MM
Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides)
Packaging: Tray
Size / Dimension: Rectangular - 12.30mm L x 6.20mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 85°C
Height: 1.65mm
Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C
Qmax @ Th: 4.5W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1.9 A
Voltage - Max: 3.6 V
Resistance: 1.6 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 10.3X6.2X1.65MM, Features: Lead Wires, Exterior Metallization (Both Sides), Packaging: Tray, Size / Dimension: Rectangular - 12.30mm L x 6.20mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 85°C, Height: 1.65mm, Delta Tmax @ Th: 71°C @ 27°C, Qmax @ Th: 4.5W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1.9 A, Voltage - Max: 3.6 V, Resistance: 1.6 Ohms, Number of Stages: 1.